Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Başladı

Nordmende

Brand: Nordmende
Boyun ağrısı çekiyorsunuz ama boynunuza ulaşmak gibi şansınız yok işte çözüm!Anneler günü, babalar günü, doğum günü hediye seçenekleriniz arasına ekleyin.Boyun ve omuz ağrılarının giderilmesine yardımcı, kireçlenmeye ve tutulmaya karşı masaj yapma özelliğine sahip.Pil ile çalışan orjinal Nordmende b..
29,50TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Brand: Nordmende
Mini Yüz Masaj Aleti WTB-505Yorgunluk Sebebiyle Gözlerimizin Altında Halkalar Ve Morluklar Oluşur. Gün Sonunda Bu Şekilde Dolaşmamanız İçin Mini Göz Masaj Aletini Yanınızdan Ayırmayacaksınız. Gözlerinizi Dinlendirecek Ve Morluk Ve Halkaların Yok Olmasını Sağlayacak.- Gün içinde çalışmaktan, araç kul..
17,58TL
Vergiler Hariç:14,90TL
Brand: Nordmende
Nais Masaj Aleti ve Tens CihazıCİHAZIN TEMİZLENMESİ Cihazı nemli bir bez ile silebilirsiniz. Bu işlemi yaparken cihazın adaptörü takılı olmamalı ve tüm işlevleri kapalı konumda olması gerekli. Yanıcı parlayıcı ve eritici maddeler kullanılmamalı.BU ÜRÜN TIBBİ AMAÇLI BİR ÜRÜN OLMAYIP SADECE MASAJ ÖZEL..
70,80TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Brand: Nordmende
Nordmende Ayak Masaj AletiNordMende MEDİTECH SİX PAD TEKNOLOJİSİ KARIN KAS PEDİ VE VÜCUT PEDLERİ İLE DÜNYADA İLK ATAK MASAJ TERAPİ CİHAZI.Elektrot pedleri ve dünyada ilk 6 lı ped SİX PAD sistemi ile donatılmış yeni sistem.1 milyondan fazla kullanıcısı olan "CE & ROSH Sertifikasyonu".Dünya geneli..
336,30TL
Vergiler Hariç:285,00TL
Brand: Nordmende
Nordmende NRD-198 Kafa Masaj AletiTüm dünyada satılan ve yüksek satış adetlerine ulaşmış kafa masaj aleti artık Türkiyede . Nordmende Kafa Masaj Aleti.Kullanımı kolay ve çalışma esnasında hiç bir işinizden geri kalmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz,arzu ederseniz TV seyrederken , Bilgisayar ba..
182,90TL
Vergiler Hariç:155,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)