Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Başladı

Relax

Brand: Relax
Ürün Özellikleri    Portatif masaj yastığıdır    Yoğurma tipi masaj yapabilir    Boyun, bel, bacak, kol ve ayaklar için kullanılabilir    Ev, ofis ve aracınızda kullanılabilir    Priz ve araç adaptörleriyle gönderilmektedir    Termoterapi v..
218,30TL
Vergiler Hariç:185,00TL
Brand: Relax
Relax RL-010 Dual Shaper Titreşimli Masaj Kemeri Bel, Basen, Karın, Bacak bölgelerinde Kas Uyarımı etkisi ve Titreşim etkisiyle kaslarınızın çalışmasını sağlayarak fit ve sağlıklı bir vücuda 2 Ay içerisinde kavuşabilirsiniz. En etkili sonuç için diyet uygulamanız gerekmekedir. Diyetle desteklenmi..
141,60TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Brand: Relax
Relax RL-015 Çift Darbeli Masaj Kemeri  Kilo vermek isteyenler Relax RL-015 ile Karın bölgenize ve karın kaslarınıza etki ederek formda kalmanıza yardımcı olur. Relax RL-015 kemeri ile bölgesel incelme ve bel, kalça, karın gibi yağlarınızın fazla olduğu bölgelerinizde kullanabilirsiniz. Özelli..
106,20TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Brand: Relax
Boyun, bel, ayak, bacak, omuz, kalça vss.. bölgelere rahatlıkla uygulanabilir.Paket içeriğine dahil olan 6 adet başlığı ihtiyacınıza göre vucudunuza uygulayabilirsiniz.50Hz, 28 watt, çift başlıklı, hızlı ve yavaş olmak üzere iki farklı çalışma şekli vardır.Sağlıklı hayat insanoğlu için en büyük serv..
100,30TL
Vergiler Hariç:85,00TL
Brand: Relax
Relax RL-060 Super Tone Masaj Aleti Sizin bir şey yapmanıza gerek bırakmadan tüm vücudunuzu çalıştıran bu inanılmaz egzersiz aleti, istenmeyen yağlara, kilolu bir vücuda, sarkmış kaslara ve bir türlü değiştiremediğiniz sağlıksız ten rengine karşı açtığınız savaşta en yakın müttefiğiniz olacak. Rel..
70,80TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Brand: Relax
Relax Smart Tone Vücut Sıkılaştırıcı Masaj AletiVücudunuzu rahatlatıp kan dolaşımınızı hızlandırmakla kalmayıp, istenmeyen yağlarınızı çabucak yakmanıza da yardım eden Relax Smart Tone masaj aletini dilediğiniz yere götürebilir, ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlatıcı bir masajla güç toplayabilirsiniz..
44,84TL
Vergiler Hariç:38,00TL
Brand: Relax
Relax Vibro Shape Masaj Kemeri Vücudun her bölgesine uygulanabilir;boyun,bel,kalça,basen,üst ve alt baldıra sarılarak veya katlanarak kullanılabilen Vurgulu Vibrasyon yöntemi ile çalışan çok güçlü masaj ürünüdür. Sarıldığı bölgede kan dolaşımını aktif hale getirerek o bölgedeki oksijen miktarının a..
165,20TL
Vergiler Hariç:140,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)